Vaikų vasaros stovykla „Kartu smagiau“

Įgyvendinant ES projektą EN-LLB-0-249 „Šiuolaikinės etnokultūrinės aplinkos kūrimas Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijoje ir VšĮ „Lydos 4-oji vidurinė mokykla“ rugpjūčio 16-27 dienomis Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijoje buvo organizuota vaikų vasaros stovykla „Kartu smagiau“. Stovyklos tikslas – skatinti domėjimąsi etnokultūra, sudaryti galimybes mokinių saviraiškai, fiziniam aktyvumui, sveikai gyvensenai ir įvairiapusiam ugdymui.

Stovyklautojai dalyvavo edukaciniuose renginiuose, kūrybinėse dirbtuvėse, pažintinėse išvykose, sportavo, žaidė lavinamuosius žaidimus. Mokiniai lankėsi Gintaro muziejuje, funikulieriumi pakilo į Gedimino kalną, nuo kurio atsiveria nuostabi Vilniaus panorama, aplankė aukščiausią Lietuvoje Pūčkorių atodangą, Nacionaliniame dailės muziejuje dalyvavo vilnos vėlimo meistriškumo pamokoje. Didelį įspūdį paliko išvyka į Pelėdų parką ir Alpakų kaimą. Labai gaila, kad stovykloje negalėjo dalyvauti mokiniai ir mokytojai iš Lydos 4-osios vidurinės mokyklos, todėl dalis veiklų buvo organizuota nuotoliniu būdu.

Stovyklos dalyviai buvo aktyvūs, draugiški ir ištvermingi. Dėkojame visiems už gerą nuotaiką ir tikimės, kad patirti įspūdžiai, įdomios veiklos ir nuostabūs nuotykiai dar ilgai neleis pamiršti gražių ir prasmingų stovyklos akimirkų.