Tarptautinis jaunųjų tyrinėtojų konkursas „Mūsų palikimas“

Įgyvendinant projektą „Šiuolaikinės etnokultūrinės aplinkos kūrimas Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijoje ir VšĮ „Lydos 4-oji vidurinė mokykla“ Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija organizavo tarptautinį jaunųjų tyrinėtojų konkursą „Mūsų palikimas“. Konkurso tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi etnokultūra, ugdyti pagarbą iš kartos į kartą paveldėtoms vertybėms, atskleisti mokinių praktinės veiklos ir kūrybinius gebėjimus. Renginys vyko keliais etapais (nuotoliniu būdu): 2020 m. gruodžio 16 d. savo darbus pristatė 8-11 klasių mokiniai, 2021 m. kovo 25 d. – 3-7 klasių mokiniai.

Nuoširdžiai dėkojame mokiniams už puikius rezultatus ir mokytojams už nuoširdų darbą ruošiant mokinius. Nekantriai laukiame palankios epidemiologinės situacijos, kada galėsime susitikti ir įteikti padėkas, diplomus bei atminimo dovanas.

logo