Tarptautinis jaunųjų tyrinėtojų konkursas „Mūsų palikimas“

Įgyvendinant projektą „Šiuolaikinės etnokultūrinės aplinkos kūrimas Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijoje ir VšĮ „Lydos 4-oji vidurinė mokykla“ Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija organizavo tarptautinį jaunųjų tyrinėtojų konkursą „Mūsų palikimas“. Konkurso tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi etnokultūra, ugdyti pagarbą iš kartos į kartą paveldėtoms vertybėms, atskleisti mokinių praktinės veiklos ir kūrybinius gebėjimus. Renginys vyko keliais etapais (nuotoliniu būdu): 2020 m. gruodžio 16 d. savo darbus pristatė 8-11 klasių mokiniai, 2021 m. kovo 25 d. – 3-7 klasių mokiniai.

Nuoširdžiai dėkojame mokiniams už puikius rezultatus ir mokytojams už nuoširdų darbą ruošiant mokinius. Nekantriai laukiame palankios epidemiologinės situacijos, kada galėsime susitikti ir įteikti padėkas, diplomus bei atminimo dovanas.