Oranžinė šypsenos diena

Š.m. rugsėjo 27 d. gimnazijos bendruomenės atstovai - 2, 6, 7, II gimnazijos klasių mokiniai, mokytojai ir tėveliai dalyvavo tarptautinio švietimo įstaigų bendruomenių ekologinio švietimo projekto „Saulėto oranžinio traukinio kelionė“ rudeniškoje stotelėje - renginyje „Oranžinė šypsenos diena“, kuris vyko Vingio parke. Saulėtas oranžinis traukinys riedėjo spiralės forma - visos renginyje dalyvavusios švietimo įstaigų bendruomenės iš dekoruotų akmenėlių sudėliojo net 6,5 vijos Archimedo spiralę. Iš vasarą užaugintų moliūgų, kuriuos atsivežė 26 švietimo įstaigų bendruomenės, buvo sudėta saulėta oranžinė šypsena. Renginio metu dalyviai šoko bendrą šokį - dovaną Žemei, dalyvavo meditacijoje, kurios metu apkabino pasaulį, linkėdami taikos. Gimnazijos bendruomenė prisijungė prie labdaringos veiklos ir po renginio savo užaugintus 5 moliūgus padovanojo Vilniaus miesto krizių centrams bei Maltos ordino pagalbos tarnybai. Smagu žinoti, kad parėmėme ir sušildėme savo oranžiniu gerumu tuos, kuriems labiausiai to reikia.