Europos judumo savaitė

Kasmet rugsėjo 16–22 dienomis yra minima Europos judumo savaitė. Šių metų Europos judumo savaitės šūkis – „Pasirink ir judėk“. Prie šios savaitės kampanijos aktyviai prisijungė ir mūsų gimnazija. Buvo organizuojami renginiai, skirti tiek mažiems, tiek dideliems: rugsėjo 17 ir 19 dienomis – „Šok ir nesustok“, rugsėjo 18 ir 21 dienomis – „ŽingsniuOK kartu“, rugsėjo 18 dieną – riedučių, paspirtukų, riedlenčių, dviračių varžybos „SUPERRR!“ (arba „SUPER ratukai rieda!“), kurių ypač laukė pradinių klasių mokiniai. Džiaugiamės, kad tądien tėveliai ne tik pritarė ir leido savo vaikams atvykti su pasirinkta transporto priemone, bet ir aktyviai palaikė juos varžybų metu.
Europos judumo savaitės renginiuose buvo ne tik smagu - organizatoriams ne vienas pritarė, kad tokie renginiai skatina keisti savo įpročius, didėja motyvacija užsiimti aktyvia fizine veikla, sistemingai judėti, rūpintis savo sveikata.

 • IMG-EJS
 • IMG-EJS
 • IMG-EJS
 • IMG-EJS
 • IMG-EJS
 • IMG-EJS
 • IMG-EJS
 • IMG-EJS
 • IMG-EJS
 • IMG-EJS
 • IMG-EJS
 • IMG-EJS
 • IMG-EJS
 • IMG-EJS
 • IMG-EJS
 • IMG-EJS
 • IMG-EJS
 • IMG-EJS
 • IMG-EJS
 • IMG-EJS
 • IMG-EJS
 • IMG-EJS
 • IMG-EJS
 • IMG-EJS
 • IMG-EJS
 • IMG-EJS
 • IMG-EJS
 • IMG-EJS
 • IMG-EJS
 • IMG-EJS