Maloniai kviečiame aplankyti parodą „Pranciškaus Skorinos Rusėniškajai Biblijai – 500“

Spalio 27 d. LMA Vrublevskių bibliotekos kilnojamoji paroda „Pranciškaus Skorinos Rusėniškajai Biblijai – 500“ atkeliavo į Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnaziją. Penkiolikoje parodos stendų supažindinama su Pranciškaus Skorinos „Rusėniškosios Biblijos“ faksimile, jos parašymo istorija, Pranciškaus Skorinos gyvenimu, veikla Prahoje ir Vilniuje, išleistomis knygomis bei jo atminimo įamžinimu Baltarusijoje, Lietuvoje ir Čekijoje.

Maloniai kviečiame visus norinčius aplankyti parodą „Pranciškaus Skorinos Rusėniškajai Biblijai – 500“, kuri eksponuojama gimnazijoje II a. fojė ir veiks iki 2017 m. gruodžio 1 d. (registracija tel. 2 45 79 28).

Dėkojame LMA Vrublevskių bibliotekos direktoriui dr. Sigitui Narbutui už galimybę eksponuoti šią unikalią parodą, skirtą XVI a. humanistui ir visuomenės veikėjui Pranciškui Skorinai, kurio vardu pavadinta mūsų gimnazija.

Administracija

  • DSC
  • DSC
  • DSC
  • DSC