Erasmus+ projekto „ARTS@CREATIVITY.EU“ veikla

2016 m. buvo tęsiamas tarptautinio Erasmus+ projekto ARTS@CREATIVITY.EU įgyvendinimas. Per metus įvyko trys šalių partnerių susitikimai.

Kovo 1-7 dienomis projekto dalyviai susitiko Portugalijoje, Vila Nova Famalicao mieste. Šiame susitikime dalyvavo projekto koordinatoriai ir mokiniai. Lietuvai atstovavo mūsų gimnazijos du mokytojai ir trys mokiniai. Viešnagės metu buvo organizuojamos ekskursijos po miestus, kurių metu dalyviai supažindinti su šalies architektūra, kultūra. Mokiniai dalyvavo pamokose. Paskutinį susitikimo vakarą visų laukė įspūdingas šokių vakaras.

Gegužės mėnesį Erasmus+ projekto partneriai susitiko Italijoje, Oriago di Mira Venice mieste. Dalyviai susipažino su Venecijos architektūra, Italijos menu ir kultūra, dalyvavo seminaruose, meno parodoje, pamokose. Lietuvos atstovai pristatė mūsų šalies kultūrą: lietuvių liaudies dainas ir šokius.

Paskutinis 2016 metų susitikimas vyko Slovakijoje spalio 18-22 dienomis. Projekto koordinatoriai pristatė mokyklose įgyvendintas veiklas, aptarė darbus, kuriuos reikės atlikti iki kito projekto dalyvių susitikimo. Projekto dalyviai susipažino su Slovakijos švietimo sistema, dalyvavo ekskursijose, išvykose į muziejus. Šio susitikimo metu buvo sprendžiami įvairūs organizaciniai klausimai, aptartas 2017 m. projekto veiklos planas.