10 dienų „Šypsenėlėje“

Nuaidėjus skambučiui, paskelbusiam ilgai lauktų atostogų pradžią, birželio 1–14 dienomis gimnazijoje įsikūrė ir šurmuliavo dieninė vaikų vasaros poilsio stovykla „Šypsenėlė“. Į stovyklą susirinko dvidešimt trys 1–5 klasių mokiniai, norintys linksmai ir kūrybiškai praleisti laiką bei susirasti naujų draugų. O kiek apkeliauta per šias dienas! Stovyklautojai pabuvojo Trakuose, VU Botanikos sode Kairėnuose, keliavo Pavilnių regioninio parko Pūčkorių pažintiniu taku, grožėjosi vaizdingomis Salotės ežero apylinkėmis, aplankė Naujosios Vilnios geležinkelio stoties memorialą, unikalią UNESCO parodą „Lietuva pašto siuntoje“ Vilniaus miesto centrinėje bibliotekoje, Bernardinų sodą, Senųjų amatų dirbtuves. Neišdildomus įspūdžius vaikams paliko ekskursija į Anykščius, kurios metu aplankė istorinę bei kultūrinę vertę turinčius objektus: Medžių lajų taką, Puntuko akmenį, Laimės žiburį, Arklio muziejų. Edukacinėje programoje „Duonelė kasdieninė“, kuri vyko autentiškoje XX a. pradžią menančioje troboje, vaikai ne tik daug sužinojo apie duonos kelią nuo rugių sėjos iki duonos riekės, bet ir turėjo nepakartojamą galimybę patys suformuoti ir ką tik iškūrentoje duonkepėje išsikepti savo duonos kepalėlį!

Stovykloje praleistas laikas buvo įsimintinas bei kupinas įspūdžių. Visiems patiko būti kartu, todėl jau dabar žinome, kad susitiksime kitąmet. Iki pasimatymo „Šypsenėlėje“!

 • Nuotrauka
 • Nuotrauka
 • Nuotrauka
 • Nuotrauka
 • Nuotrauka
 • Nuotrauka
 • Nuotrauka
 • Nuotrauka
 • Nuotrauka
 • Nuotrauka
 • Nuotrauka
 • Nuotrauka
 • Nuotrauka
 • Nuotrauka
 • Nuotrauka
 • Nuotrauka
 • Nuotrauka
 • Nuotrauka
 • Nuotrauka
 • Nuotrauka
 • Nuotrauka
 • Nuotrauka
 • Nuotrauka
 • Nuotrauka
 • Nuotrauka
 • Nuotrauka
 • Nuotrauka
 • Nuotrauka
 • Nuotrauka
 • Nuotrauka
 • Nuotrauka
 • Nuotrauka
 • Nuotrauka
 • Nuotrauka
 • Nuotrauka
 • Nuotrauka