Tėvynei Lietuvai

Šiais metais Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos bendruomenė išradingai šventė Vasario 16-ąją, Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną. Vasario 12 d. rytą visi mokiniai ir mokytojai giedojo Lietuvos himną, o pradinių klasių mokiniai dalyvavo akcijoje „Trys spalvos Lietuvai“. Šventiniame rytmetyje „Sveikiname Lietuvą“ mokiniai deklamavo Justino Marcinkevičiaus eiles, dainavo dainas apie tėvynę, parengė stendą „Laisvės vėliava“, iš paukščių suklijavo Lietuvos vėliavą. Vyresnieji mokiniai dalyvavo meninio skaitymo konkurse „Tėvynei Lietuvai“, kuriame deklamavo eilėraščius apie Lietuvos laisvę, meilę savo gimtinei. 5 ir 9 klasių mokiniai su mokytojomis pagerbė Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo akto signatarus Rasų kapinėse. Mokinių tarybos atstovai dalyvavo vasario 16 d. vykusioje šventinėje jaunimo eisenoje „Lietuvos valstybės keliu“ nuo senosios Lietuvos valstybės centro - Valdovų rūmų ir Katedros – iki Rasų kapinių, kur ilsisi daktaras Jonas Basanavičius. Vasario 17 d. gimnazijoje vyko edukacinio konkurso – protų mūšio „Kartu mes Lietuva“ pirmasis etapas. Konkursą organizavo Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, konkurso partneriai – Lietuvos moksleivių sąjunga ir Lietuvos mokinių parlamentas. 7-10 klasių mokiniai ir mokytojai turėjo galimybę pasitikrinti istorijos, geografijos, lietuvių kalbos bei literatūros žinias apie  savo šalį. Nugalėjo komanda „Palikuonys“, kuri  bus kviečiama dalyvauti regioniniame etape kovo 10 d.

Dėkojame visiems už dalyvavimą šventiniuose renginiuose.

 • DSCF
 • DSCF
 • DSCF
 • DSCF
 • DSCF
 • DSCF
 • DSCF
 • DSCF
 • MG
 • MG
 • DSCF
 • DSCF
 • DSCF
 • DSCF
 • DSCF
 • DSCF
 • DSCF
 • DSCF
 • MG
 • MG